28 Mart 2012 Çarşamba

ANNESİNDEN İZNİ KAPTIM :) HUZURLARINIZDA ENES...
Merhabalar tekrar döndüm sahalara. Son günlerde oldukça yoğunum. Bu sabah annemleri Bursaya uğurladım. Babamla annem beni ziyarete gelmişlerdi İsviçreden.  Gezdik tozduk hasret giderdik ve bir buluşmanın daha sonuna geldik.
Gelelim sebeb-i postumuza J Malumunuz Muhammed enesin doğum gününü kutladık geçenlerde. Ayşe’den izin aldığımda enesin fotolarının paylaşacağımı söylemiştim. İşte fotolar...

Teyzesinin hazırladığı slayt gösterisini izlerken hayretle duvarda kendini gördü ve dokunmaya çalıştı JBurada da mumu üfledikten sonra pastayı avuçlamasına izin verildi, bir şaşkınlık ve "acaba annem kızar mı" tedirginliği ile birlikte balonlara el attı JHerkese iyi çarşambalar J

7 yorum:

 1. Ayyyh aynı kardeşimin bebekliği :) en güzel hali galiba :) şimdi bizimki cadı oldu :)

  YanıtlaSil
 2. maşallah çok tatlı nice yaşları olsun inş..

  YanıtlaSil
 3. Teşekkür ederiz teyzeleri:)

  YanıtlaSil
 4. MaşAllahh ne kadar tatlıı ismi gibi kendide çok güzel bir bebek MaşAllah, onun o tatlı yanaklarından kocamann öpmek ve sıkmak lazım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet tombiş yanaklı bebekler tatlı oluyor gerçekten, darısı başıma:)

   Sil
  2. İçimden çok söyledim darısı başınıza inşAllah diye Hilal hanım, belki ayıp olabilir düşüncesiyle yazmamıştım. Şimdi sizin yazdığınızı görünce çok mutlu oldum :)) İnşAllah hayırlısıyla darısı başınıza :)

   Sil
  3. Niye ayıp olsun estağfirullah. Darısı tüm isteyenlerin başına inşallah, sizin de ;)

   Sil